In productie: Prince of Persia
door Dax op 16 Apr. 2007, onder Algemeen, News
Disney is van plan om het populaire platformgame The Prince of Persia: Sands of Time te verfilmen. In de zomer van 2008-2009 zal deze in de zalen komen en door niemand anders dan Michael Bay geregisseerd worden.
Het verhaal zou grotendeels hetzelfde blijven als deze van het game en Disney hoopt de sfeer in dezelfde trend te houden als Pirates of the Carribean. Zoals gezegd zal Michael Bay de regie voor zich nemen, maar nog een andere straffe naam is Jerry Bruckheimer die de productie voor zich zal nemen. Beiden werkten al reeds samen met elkaar in andere films zoals Bad Boys 2 en The Rock. Als acteurs werden al Brendan Fraser, Berry Watson, Nicole Scherzinger, Tyra Banks en Rosario Dawson getipt.
Een tijdje gelden lekte er ook een aantal art designs van de film. Leuke preview:
Ik ben benieuwd naar de uitvoering. Kan niet slecht worden…

April 16th, 2007 on 17:32
Bruckheimer probeert hiermee ongetwijfeld het succes van de Pirates-films te evenaren. In ieder geval, Prince of Persia ziet er lang niet slecht uit.
November 10th, 2007 on 20:15
Vandaag werd vrijgegeven dat Michael Bay het roer heeft overgegeven aan Mike Newell om deze film te regisseren.