No Country For Old Men trailer
door Kenneth op 15 Jun. 2007, onder Algemeen, News, Trailers
De broers Joel & Ethan Coen behoren tot die zeldzame groep filmmakers die zowel bijval genieten van de cinefiele arthouse-crowd als geregeld de box office doen rinkelen. Met films als Miller’s Crossing**** en Fargo**** zijn ze verantwoordelijk voor enkele van de fijnste parels uit de marge van de mainstream. Jammer genoeg is het al bijna 10 jaar geleden (sinds The Big Lebowski****) dat ze hun kunnen nog eens ten volle toonden. Met No Country For Old Men beloven ze daar binnenkort verandering in te brengen, een postmoderne western met onder andere Tommy Lee Jones, Xavier Bardem en Woody Harrelson in de cast.
Met deze film grijpen The Coens terug naar de neo-noir formule van hun debuut Blood Simple****. Het wordt naar eigen zeggen “de meest gewelddadige en duistere film uit hun carrière”. No Country For Old Men greep naast de prijzen op het recente festival van Cannes maar kon wel rekenen op de verzamelde lof van de internationale filmpers. De film komt pas in februari 2008 in onze zalen. Tot dan moeten we ons behelpen met de trailer.
Zie ook:
2 Trackbacks / Pingbacks for this entry
-
MoviePulp » Blogtalk #11: 2007 @ The Movies
December 23rd, 2007 on 16:06[...] 2008 kijk ik het meest uit naar: No Country For Old Men, Rambo, Righteous Kill, Indiana Jones and The Kingdom of The Crystal Skull, Valkyrie en natuurlijk [...]



August 19th, 2007 on 11:34
[...] Coen en Paul Thomas Anderson, een postmoderne westernsetting gekozen voor hun laatste producties. No Country For Old Men en There Will Be Blood komen begin 2008 in de [...]