The Counselor review

The Counselor posterThe Counselor **

Regie: Ridley Scott (The Gladiator, Alien, Prometheus)

Met , , , , ,…

Speeltijd: 117′

Ga kijken als je hield van The Devil’s Double.

Het verhaal: Een ervaren corrupte advocaat geraakt in de problemen nadat een drugssmokkel slecht gaat.

Cameron Diaz en Penelope Cruz semi-naakt in The CounselorOns verdict: Grootmeester Ridley Scott heeft een klassieker in zowat alle genres op zijn naam staan: science fiction (Alien), gangster (American Gangster), actie (Black Hawk Down), thriller (Matchstick Men), horror (Hannibal), epos (The Gladiator),… en waant zich de laatste jaren alles. Spijtig genoeg kan hij de neerwaartse spiraal sinds Robin Hood en Prometheus niet meer tegenhouden. The Counselor mag dan wel een schitterende trailer hebben, de uitwerking met zo’n sterrencast laat te wensen over. The Counselor is een mislukte poging van Scott om een kwalitatieve film te maken rond het thema drugssmokkel: onnodig complexe dialogen, ingewikkelde moordscènes à la Saw en een slechte verpersoonlijking van de hoofdpersonages. De enige die nog wat fijn uit de hoek komt, is Brad Pitt, maar de rolletjes die Javier Bardem, Penélope Cruz, Cameron Diaz en Michael Fassbender moeten vertolken, zijn ronduit te min voor deze klasse van acteurs/actrices. Tot slot hadden ze de film beter een andere titel gegeven gezien het thema dat doorheen het verhaal stroomt.

Kortom, Ridley Scott begint meer en meer zijn pluimen te verliezen en The Counselor kan je beter uit zijn repertoire bannen. Bekijk onderaan de clips You Seem Unsettled, The Truth Has No Temperature en Did the Priest Ask You About Sex om zelf te oordelen:



Warning: Undefined array key -1 in /home/public/sites/www.moviepulp.be/wp-content/plugins/gd-rating-system/d4plib/core/d4p.wpdb.php on line 345

Eén reactie op “The Counselor review”

Word een deel van de MoviePulp-community. Registreer en laat een commentaar achter