Vlaamse film Milano doet het goed aan de Box Office België

Vlaamse film Milano doet het goed aan de Box Office Belgie

De bioscoopfilm Milano, geregisseerd door Vlaamse regisseuse Christina Vandekerckhove en met Matteo Simoni en nieuwkomer Basil Wheatley in de hoofdrollen, heeft al 22.500 bezoekers gehaald met een omzet van zo’n 185.175 euro. Lumière bracht de film uit op 6 november 2024 in Belgische bioscopen, maar de film was ook in primeur te zien op Film Fest Gent 2024. Dankzij de krachtige mix van emotie, visuele stijl en maatschappelijke relevantie weet de film een breed publiek te raken.

Milano schetst op een aangrijpende en authentieke manier de complexiteit van familierelaties en de strijd om begrip en verbinding. De rol van Milano wordt gespeeld door Basil Wheatley, een jonge acteur die zelf doof is en met zijn debuutrol een krachtige indruk maakt. Het sterke acteerwerk van Matteo Simoni, die met zijn veelzijdigheid opnieuw weet te imponeren, en de ontwapenende vertolking van Basil Wheatley zorgen samen voor een emotioneel geladen film die kijkers weet te ontroeren. Christina Vandekerckhove, die eerder bekroond werd voor haar documentaire Rabot, bevestigt met Milano haar talent als regisseur.

SYNOPSIS: Alain voedt zijn dove zoon Milano alleen op en wil hem een beter leven geven dan hij zelf ooit heeft gehad. Ondanks de beste bedoelingen worden zijn onmacht en falen zichtbaar. De vader-zoonrelatie komt onder druk te staan wanneer Milano zijn biologische moeder wil ontmoeten

Vanaf vandaag loopt de Vlaamse film actie van het VAF waarbij je met 2 voor de prijs van 1 Milano kan kijken. De actie is geldig in Vlaamse en Brusselse bioscopen tot en met 21 november 2024. Neem deze kans dus met volle teugels om de Vlaamse film een hart onder de riem te plaatsen.

Please wait...

Word een deel van de MoviePulp-community. Registreer en laat een commentaar achter