X-Femmes DVD review

X-Femmes***

Regie: diversen

Met: Deborah Revy, Helene Fillieres, Samuel Benchetrit

Speelduur: 137′

8 regisseuses, 8 pikante shorts… nu verkrijgbaar op DVD!

De opzet: Acht regisseuses, acht x-pliciete films… Het is noch harde porno, noch softe erotiek. Deze films tonen wel de gevoelskant van seks (verlangen, opwinding, extase), maar zonder de voor porno zo typerende scheiding tussen lichaam en gevoel. Maar eerst en vooral geven de regisseuses hier hun eigen, vrouwelijke visie op het fenomeen genot.

Episodes:

  1. Se faire prendre au jeu
  2. A ses Pieds
  3. Vous desirez?
  4. Enculées
  5. Peep Show héros
  6. Samedi soir
  7. Le beaux sexe
  8. Les filles

Ons verdict: Een intrigerend en zinnenprikkelende concept. De kortfilms hebben degelijke production values, het acteerwerk is degelijk en er is nagedacht over de mise-en-scène. Toch is niet elke kortfilm geslaagd. Waar het bij Se Faire Prendre au Jeu nog behoorlijk rechttoe-rechtaan is, is pakweg Peep Show Héros al heel wat meer opgeblazen en kunstzinnig. En de laatste selectie zijn soms zelfs aan de saaie kant. En als er iets is dat erotiek niet mag zijn dan is het wel saai niet waar? Kortom, een interessant concept en met iets meer tierlantijntjes dan gewoonlijk, maar de essentie blijft hetzelfde of het nu door vrouwen of door mannen ingeblikt wordt.

De DVD: Het 1.85:1-beeld is over het algemeen bevredigend qua scherpte, hoewel er regelmatig ook grove filmische korrel opduikt. Dit kan echter zoals vaak een stilistische keuze zijn. De kleuren ogen natuurlijk, met meer dan behoorlijke zwarte tinten. De Franstalige Dolby Surround 2.0-track klinkt prima, met een goede weergave van de dialogen en de filmmuziek. Ruis of andere storingen zijn niet aan de orde. Er zijn geen noemenswaardige extra features aanwezig.

Interesse gewekt? Hieronder kan u al een behoorlijk expliciete trailer ontdekken:

Please wait...

Word een deel van de MoviePulp-community. Registreer en laat een commentaar achter