Nicolas Cage als Al Capone in prequel op The Untouchables

Nicolas Cage Al Capone Brian De Palma

Nicolas Cage vertolkt binnenkort de titelrol in het veelbelovende The Untouchables: Capone Rising, een prequel op Brian De Palma‘s meesterwerk over de strijd van Eliot Ness (Kevin Costner op zijn best) tegen de georganiseerde misdaad van het Chicago uit de ’30s. Cage werkte al eerder samen met De Palma aan de thriller Snake Eyes. Of zowel acteur als regisseur met deze film eindelijk nog eens hun oude niveau van pakweg Lord Of War en Carlito’s Way evenaren weten we in 2008.

In het originele The Untouchables werd Al Capone nog gestalte geven door een indrukwekkende Robert De Niro. De Oscar voor beste mannelijke bijrol ging echter naar Sean Connery voor zijn rol als de keiharde politieagent Jimmy Malone. Hieronder kan u nog eens genieten van enkele straffe fragmenten en de trailer van The Untouchables.

De legendarische Shoot Out at Union Station (verplichte kost op elke filmschool):

De Niro vat de ijzingwekkende persoonlijkheid van Capone in één scène samen:

De even bloederige als emotionele moord op Jimmy Malone:

De originele trailer:



Warning: Undefined array key -1 in /home/public/sites/www.moviepulp.be/wp-content/plugins/gd-rating-system/d4plib/core/d4p.wpdb.php on line 345

Eén reactie op “Nicolas Cage als Al Capone in prequel op The Untouchables”

Word een deel van de MoviePulp-community. Registreer en laat een commentaar achter