Ready or Not Here I Come filmrecensie

Ready or Not 2 filmrecensieReady or Not 2: Here I Come ***

Regie: Matt Bettinelli-Olpin & Tyler Gillett (V/H/S)

Met Samara Weaving, Kathryn Newton, Sarah Michelle GellarDavid CronenbergElijah Wood, Kevin Durand, Nestor Carbonell,…

Speeltijd: 95′

Ga kijken als je hield van en They Will Kill You & het originele Ready or Not natuurlijk.

Het verhaal: Na het mysterieuze incident in het huis van de Wexler-familie blijft Grace MacCaullay, de enige overlevende, op de vlucht voor een nieuwe, nog gevaarlijkere reeks gruwelijke spelletjes. Terwijl de familie­doelen zich uitbreiden en de regels nog dodelijker worden, vormt de nieuwe generatie een wanhopige alliantie om de vlam van het spel te doven. Maar elke zet kan de wraak van de Ready or Not ? speler uitlokken – en de schaduwen van het verleden worden wakker om alles te verwoesten wat nog over is.

De cast van Ready or Not 2 in Ready or Not Here I Come filmrecensie

Ons verdict: Dat het repertoire van regisseursduo Matt Bettinelli-Olpin & Tyler Gillett nog vrij onbekend is in Europa, mag niet verbazen. Ze hebben heel wat kortfilms op hun naam staan, maar tot op heden enkel wat kleine horrorfilms waar V/H/S er met kop en schouders bovenuit steekt. Met Ready or Not zette zichzelf duidelijk op de map in Hollywood en een vervolg kon dan niet uitblijven met niemand minder dan Kathryn Newton die de cast vervoegt als de zus van Samara Weaving in Ready or Not Here I Come.

De cast van Ready or Not met aan kop Henry Czerny, Andie MacDowell & Nicky Guadagni in Ready or Not recensie

Het vervolg van Ready or Not is niet van hetzelfde niveau als zijn voorganger. OK, de succesformule wordt verder gezet met veel bloedvergieten en gore dat van het witte doek af spat, maar buiten Kathryn Newton wordt er te weinig gedaan met de bekende castleden zoals Sarah Michelle Gellar, David Cronenberg, Kevin Durand, Nestor Carbonell & Elijah Wood. Ook de andere antagonisten mochten iets beter uitgewerkt worden om de franchise tot een internationaal niveau te brengen op het niveau van een John Wick bvb. Het schrijven is ook niet meer zo creatief met de ontknoping die bij ons een duidelijke fout in het plot heeft. Desalniettemin is Ready or Not Here I Come een amusante film en kwalitatieve productie maar wacht misschien nog even om hiervoor 50 euro in de bioscoop uit te geven.

Kortom, Ready or Not 2 Here I Come evenaart het originele niet, maar blijft wel op een aanvaardbaar niveau. Ideaal op stream binnenkort, me dunkt.

 

Please wait...

Word een deel van de MoviePulp-community. Registreer en laat een commentaar achter